Mekke Otelleri

Raffles Palace

★ ★ ★ ★ ★

HAKKINDA

Mescid-i Haram ve Kabe manzarasına sahip prestijli Ebrac el-Beyt kompleksinde yer alan Raffles Makkah Palace, panoramik manzaralı geniş süitleri ve günün 24 saati özel uşak servisiyle hizmet vermektedir. Mekke Saat Kulesi sadece 50 metre uzaklıktadır. Otel genelinde WiFi erişimi ücretsizdir.

Tümü klimalı geniş süitler, doğuya özgü halılar ve mermer zeminle lüks bir şekilde dekore edilmiştir. Hepsinde büyük oturma odası ve özel banyo vardır.

Raffles Makkah Palace bünyesindeki 2 farklı restoranda çok çeşitli yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz. Tesiste ayrıca çay salonu ve ağırlıklı olarak dondurma çeşitleri servis edilen bir kafe bulunmaktadır. Levantine Al Majlis Restaurant’ın şık ortamında geleneksel Akdeniz mutfağından esinlenmiş kaliteli yemekler sunulmaktadır. Teras Mescid-i Haram ve Kabe manzaralıdır.

Makkah Palace’ın huzur dolu spa alanında dinlenebilir ya da kadınlar ve erkekler için ayrı spor salonlarında egzersiz yapabilirsiniz. Tesisteki birçok özel mekanda sessizce kitap okuyabilir veya sosyalleşebilirsiniz.

Cidde Uluslararası Havaalanı’na arabayla yaklaşık 1 saatte ulaşabilirsiniz. Mescid-i Haram’ın güney girişi, otelin yer aldığı caddenin tam karşı tarafındadır.

Bu, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın Mekke noktasında en beğendikleri kesim.

Çiftler özellikle burayı tercih ediyor – iki kişilik bir seyahat için bu tesise 9,4 puan verdiler.

Ücretsiz otopark Aile odaları Ücretsiz Wi-Fi internet bağlantısı Restoran  Sigara içilmeyen odalar  Engelli konuklar için olanaklar çok iyi fitness merkezi

KONUM