Dubai Turu

2023 YILI PROGRAMLARI

DB1. GRUP

3 GECE 4 GÜN

DUBAİ VE ABU DABİ TURU

GİDİŞ : 09 Ekim 2024 Çarşamba İstanbul/Dubai
DÖNÜŞ : 12 Ekim 2024 Cumartesi Abu Dabi /İstanbul
2 Kişilik Odada Kişi Başı
1.100 Dolar

Oteller

4* Aloft Me’aisam Hotel,  4* Four Points by Sheraton Production Hotel 

DB2. GRUP

3 GECE 4 GÜN

DUBAİ VE ABU DABİ TURU

GİDİŞ : 13 Kasım 2024 Çarşamba İstanbul/Dubai
DÖNÜŞ : 16 Kasım 2024 Cumartesi Abu Dabi /İstanbul
2 Kişilik Odada Kişi Başı
1.100 Dolar

Oteller

4* Aloft Me’aisam Hotel,  4* Four Points by Sheraton Production Hotel 

DB3. GRUP

3 GECE 4 GÜN

DUBAİ VE ABU DABİ TURU

GİDİŞ : 18 Aralık 2024 Çarşamba İstanbul/Dubai
DÖNÜŞ : 21 Aralık 2024 Cumartesi Abu Dabi /İstanbul
2 Kişilik Odada Kişi Başı
1.100 Dolar

Oteller

4* Aloft Me’aisam Hotel,  4* Four Points by Sheraton Production Hotel 

Dubai Turu

1.GÜN

ISTANBUL – DUBAI

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşma (Hareket tarihinden 1 gün önce ki akşam). Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Fly Dubai Yolları’nın tarifeli seferi ile Dubai’ye hareket. Varışımızın ardından havaalanında bekleyen yerel rehberimiz tarafından karşılanma, sabah namazı ve kahvaltının ardından Dubai şehir turuna başlıyoruz. Turumuz esnasında, Emirates Towers, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab ve ünlü Jumeirah Plajında fotoğraf molası verdikten sonra Jumeirah Camii, Sheikh Palace, Dubai’yi 2 bölgeye ayıran Dubai Creek, Altın ve Baharat Çarşısında alış veriş için serbest zaman. Sonrasında otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Dinlenmek için serbest zaman. Belirtilen saatte buluşma Dhow Cruise diye adlandırılan akşam yemekli tekne turumuz için otelden hareket. Teknemize yerleşme açık büfe akşam yemeği. Yemekten sonra otelimize transfer.

 

2.GÜN

DUBAİ

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Belirtilen saatte toplanma (tahmini 15.00 gibi) ve ciplere yerleşme. Dubai Çölü Safari ve Bedevi Çadırında Akşam Yemeği turuna hareket. 4X4 ciplerle çölde kum tepelerini aşıp deve çiftliklerini görüyoruz. Verilecek molada fotoğraf çekip, kum tepelerinin ardına doğru gün batımını izliyoruz. Heyecanlı olduğu kadar yorucu olan bu keyifli safari turundan sonra çölün ortasında kurulan bedevi kampında dinlenip, açık büfe yemek, içecekler ve Bedevi gösterileri ile günün tüm yorgunluğunu atıyoruz. Tur sonrası ciplerimiz ile otelimize transfer ve serbest zaman.

3.GÜN

 

DUBAI

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Guinness rekorlar kitabına girmiş Dünya’nın en uzun çiçek duvarlarının olduğu ve 45 milyon çiçeğin dizayn olarak yerleştirildiği Miracle Garden Dubai’yi ziyaret ediyoruz. Miracle Garden Dubai gezimizin ardından içinde Kayak merkezi bulunan tek alışveriş merkezi olan Emirates Mall’da alışveriş için serbest zaman. Serbest zamanın ardından Dubai Mall Alışveriş merkezine varış. Dileyen misafirlerimiz 828 metre yüksekliği ile Dünya’nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa‘nın 124. katına yine Dünya’nın en hızlı asansörü ile Dubai‘nin eşsiz manzarasını 360 derece panoramik açıyla izleyebilecekleri Burj Khalifa At The Top seyir terasına çıkabilirler. (Bilet ücreti yaklaşık 45 USD’dir.)  Dubai Mall Dünya’nın en büyük alışveriş merkezidir ve içinde yaklaşık 1400 mağaza bulmaktadır. Su, ses ve ışık gösterisini (Fountain Ballet Show) izlemek ve alışveriş yapmak ve akşam yemeği için serbest zaman. Ardından konaklama.

4.GÜN

 

DUBAI – ISTANBUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz bu günde alışveriş merkezlerinde alışveriş yaparak yada Dubai’nin birbirinden güzel plajlarında vakit geçirebilirler. Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanma ve Dubai Havalimanı’na hareket. Fly Dubai Havayolları’nın tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ve turumuzun sonu.

Her turda yanınıza mutlaka terlik ve seccade almayı unutmayınız. Seyahat ettiğiniz bölge koşullarına göre her vakitte cami ya da mescid imkanımız bulunmamaktadır. Rehberimiz namaz kılabileceğiniz yer konusunda sizleri yönlendirecektir. 

Rehberimiz acentamızın onayı ile programda değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katılan tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Flydubai / Airarabia Hava Yolları ile İstanbul / Dubai / İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve vergileri
 • 3 gece 4* Grand Excelsior Al Barsha Hotel vb. otelde konaklama
 • Şehir konaklama vergileri
 • 4 kahvaltı
 • Tekne Turu ve tekne turunda 1 akşam yemeği
 • Çöl Safari Turu ve kampta akşam yemeği
 • Abu Dhabi turunda geç öğle yemeği
 • Miracle Garden giriş ücreti
 • Programda adı geçen tüm transferler
 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası
 • Tüm yurt dışı yerel vergiler ve Türkiye KDV

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Dubai vize hizmeti: 100€ (Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir.)
 • PCR test ücretleri ve pandemi sebebiyle sonradan doğabilecek harici masraflar
  Birleşik Arap Emirlikleri tam aşılanmamış kişilerden son 48 saat içerisinde yapılmış PCR testi istemektedir. Dönüşte de Türkiye tam aşılanmamış kişilerden PCR testi istemektedir. Bu tur için tam aşılanmamış katılımcıların gitmeden önce Türkiye’de 1 kez (150-250TL arası), tüm katılımcıların varışta Dubai Havalimanı’nda 1 kez (ücretsiz), dönüşte de tam aşılanmamış katılımcıların Birleşik Arap Emirlikleri’nde 1 kez (50$ civarı) PCR testi yaptırmaları gerekmektedir.
  Tam aşılanmış olmak için 2. doz aşınızın üzerinden 14 gün geçmesi gerekmektedir.
 • Diğer şehirlerden İstanbul’a iç hat bağlantı uçuşu ücreti
 • Programda belirtilmeyen öğle yemekleri ve yemeklerde alınan su ve kapalı içecekler
 • Ferrari World Parkı giriş ücreti
 • Burj Khalifa 124. ve 125. katlara çıkış
 • 150₺ yurt dışı çıkış harcı
 • Program dışı talep edilecek turlar
 • Otel ekstraları (oda servisleri, telefon vb.), bahşiş
 • Programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet

Programda belirtilen gezi ve ziyaretler Havalimanı karşılama ve gidiş & dönüş transferleri İstanbul-Dubai-İstanbul gidiş dönüş ekonomik sınıf uçak bileti 4* otellerde 3 gece konaklama Otelde Alınan sabah kahvaltıları Akşam yemekleri 2 Adet (Yemeklerde alınacak içecekler fiyata dahil değildir) 1 Adet Öğle Yemeği Tur boyunca kullanılacak lüks otobüs ve profesyonel şoförlük hizmeti Profesyonel Türkçe Rehberlik Miracle Garden Turu ve Giriş Ücreti Jeep Safari Turu Altıncılar Baharatçılar Çarşısı Turu Abu Dhabi Turu Su ve Işık Gösterisi Turu Dhow Cruise Yemekli Tekne Turu Tourism Dirhem Vergisi