Mekke Otelleri

Makkah Hotel

★ ★ ★ ★ ★

HAKKINDA

Mescid-i Haram ve Kabe’ye bakan Makkah Hotel, Suudi Arabistan’daki Mekke’nin kalbinde yer almaktadır. Mescid-i Haram manzaralı, klimalı, halı zeminli ve 10.000 kişi kapasiteli 2 tane mescit mevcuttur.

Makkah Hotel’in tüm odaları şehir, dağ, Kabe veya Mescid-i Haram manzaralıdır. Her birinde çalışma masası ve kanepe vardır. Süitlerin ayrı oturma odasında yemek alanı bulunmaktadır. Executive oda Executive Lounge erişimine sahiptir.

Geleneksel tarzda kemerli pencerelere sahip EL Etlalah Restaurant’ta Asya yemekleri ve bölgesel lezzetlerin sunulmaktadır.Al Fayhaa Restaurant’ta Arap lezzetlerini, Lagenda’da ise otantik dünya lezzetlerini tadabilirsiniz. Jasmin Caffe’de Arap kahvesi eşliğinde dinlenebilirsiniz. Refleksoloji Sağlık Merkezi’nde ayak masajı yaptırabilirsiniz.

Tesis bünyesindeki kapsamlı alışveriş merkezinde yemek mekanı ve 450 adet marka mağazası vardır. Makkah Hotel, Mekke’deki Kabe ve Zemzem Kuyusu gibi cazibe merkezlerinin çok yakınındadır. Diğer önemli kutsal mekanlar ise yaklaşık 8 km mesafededir.

Bu, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın Mekke noktasında en beğendikleri kesim.

Çiftler özellikle burayı tercih ediyor – iki kişilik bir seyahat için bu tesise 9,2 puan verdiler.

Dilinizi konuşuyoruz!

Ücretsiz otopark Aile odaları Ücretsiz Wi-Fi internet bağlantısı Restoran  Sigara içilmeyen odalar  Engelli konuklar için olanaklar Havaalanı Servisi

KONUM